Secretariat / Asistent Management

Posted in on April 27, 2017

COPLAN C.A.I. SRL

Website companie

www.coplan-online.de

darius.cvaci@coplan-online.de

Tipul jobului

Full Time

Locatie

Bucuresti

Descriere :

Candidatul ideal

– Cunoasterea limbii germane la un nivel avansat este obligatorie
– Cunostinte avansate de limba engleza
– Atentie la detalii, Abilitati de comunicare verbala si scrisa
– Cunostine bune de MS Office (Word, Excel, Outlook, etc.)
– Persoana ordonata, dinamica si punctuala
– Preferabil absolvent sudii superioare sau student/a de limbi straine precum germana si engleza.

Descrierea jobului

- Traduceri: Romana – Germana – Romana.
– Traduceri: Romana – Engleza – Romana
– Gestionare corespondenta
– Gestionat Registru Intrari/Iesiri, Registre evidenta, etc.
– Organizarea si arhivarea documentelor
– Asigurarea suportului general administrativ
– Sustinerea in elaborarea proiectelor
– Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat

Descrierea companiei

Firma Coplan CAI SRL a fost infiintata in Romania ca sucursala a firmei germane Coplan AG, in scopul de a oferi pe piata est-europeana servicii de inalta calitate in domeniul ingineriei si al arhitecturii, in conformitate cu standardele germane de calitate

Google+