Reprezentant vanzari junior – partener ING

Posted in on September 5, 2018

Valoris

cariere@valoris.ro

Tipul jobului

Full Time

Locatie

Bucuresti

Descriere :

Candidatul ideal

Oportunitatea ideala pentru persoane cu sau fara experienta, dinamice, orientate catre rezultat si dornice sa isi dezvolte o cariera de succes in domeniul financiar-bancar.

Te incurajam sa aplici daca:

  • iti doresti un job stabil si interactiv, alaturi de o echipa entuziasta;
  • esti o persoana serioasa, tenace si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni;
  • ai bune abilitati de comunicare si claritate in exprimare;

Descrierea jobului

  • vei initia apeluri telefonice in vederea promovarii produselor in randul clientilor din baza de date existenta;
  • vei adresa intrebari pentru a intelege nevoile clientilor si vei oferi informatii relevante;- vei oferi informaţii corecte referitoare la produsele şi serviciile ING;
  • vei vinde produsele si serviciile bancare, in randul clienţilor existenţi

Pentru inceput vrem sa stii ca…

  • ai posibilitatea sa iti organizezi programul de lucru in intervale orare flexibile (6/8 h);
  • performanta ta va fi remunerata in baza eforturilor individuale constante, cu salariu fix, tichete de masa si bonusuri pe masura realizarilor;
  • asigurare medicala la o clinica privata;
  • participare la training-uri de specialitate care sa iti ofere toate informatiile necesare pentru a deveni un bun specialist in domeniul asigurarilor;
  • oportunitati de implicare in concursuri motivationale si teambuilding-uri.

CV-ul este doar un accesoriu, noi abia asteptam sa te cunoastem.

PS: Iti poti lua si prietenii cu tine :)