Receptioner (Concierge) Ambasada Bulgariei

Posted in on December 12, 2014

fdrr.eu

info@fdrr.eu

Tipul jobului

Full Time,Internship

Locatie

Bucuresti

Adresa

Strada Rabat

Descriere :

Candidatul ideal:

Cunoașterea limbii Bulgare si Romane la nivel mediu/avansat (Cunoasterea unei a treia limbi de circulatie internationala, de exemplu: engleză ,franceză ,germană etc constituie un avantaj)

Resistenta la stress, capacitate de a lucra multitasking.

Respectarea procedurilor interne de lucru.

Programul se va desfasura intre orele 09.00 si 17.00 ( cu o pauză de masă de 30 min )

Responsabilitati :

Ofera informatii.

Gestionarea apelurilor telefonice, atat din exterior cat si din interior (prin centrala telefonica a ambasadei).

Gestionarea emailuri-lor primate pe portalul ambasadei.

Receptionarea scrisorilor si a coletelor ce sunt primate de catre ambasada.

Primirea vizitatorilor si determinarea identitatii acestora

Indrumarea acestora dupa verificare catre persoana de contact din interiorul ambasadei.

Monitorizarea celor ce intra si ies din ambasada.

How to apply :

Cv la adresa de email : info@fdrr.eu

Location On Map

Location :

Google+