Profesor limba engleza

Posted in on August 2, 2018

The Language Studio

Website companie

www.thelanguagestudio.ro

office@thelanguagestudio.ro

Tipul jobului

Full Time,Part Time

Locatie

Bucuresti

Adresa

Soldat Nicolae Sebe nr 1A

Descriere :

The Language Studio – isi mareste echipa!

Cautam profesori de limba engleza full time sau part time pentru cele 3 sedii: Titan; Regie si Militari, care sa predea copiilor cu varste cuprinse intre 4 si 14 ani.

Ce iti oferim:

- Ocazia de a transforma o meserie intr-o veritabila profesie si intr-o carieră promitatoare;

- Siguranta de a te sti respectat si pretuit in calitate de profesionist;

- Oportunitatea de a munci intr-o echipă tanara si entuziasta;

- Bonusuri si recompense pentru rezultate deosebite;

- Oportunitatea de a te perfectiona continuu atat prin intermediului programului nostru de training intern, cat si prin participari la training-uri externe;

- Posibilitatea de a folosi resurse variate si creative pentru atingerea obiectivelor educationale.

Responsabilitati:

-Sa transforme participarea la cursurile de limba engleza intr-o experienta unica;

-Sa iubeasca sa lucreze cu copiii

-Sa incurajeze copiii si sa-i ajute sa-si dezvolte increderea in fortele proprii;

-Sa fie un bun model pentru elevii sai

-Sa aiba disponibilitatea de a lucra dupa-amiaza

How to apply :

The Language Studio este o scoala de limbi straine unde copiii au acces la cele mai noi metode de predare. Obiectivul nostru este sa-i ajutam pe cei mici sa descopere limba engleza, sa exploreze fiecare subiect printr-o experienta de invatare adaptata fiecarui copil in parte, intr-un mediu prietenos, relaxat, dar in acelasi timp profesionist. Din anul scolar 2018 - 2019 The Language Studio va avea 3 sedii: Regie; Titan si Militari. Cei interesati pot trimite CV-urile pe adresa de e- mail: office@thelanguagestudio.ro Succes!

Location On Map

Location :

Google+