Operator Telesales / Vanzari

Posted in ,, on April 6, 2016

BMBC Premium Solutions SRL

jobs@bmbc.co

Tipul jobului

Full Time

Locatie

Bucuresti

Descriere :

DESCRIERE JOB, RESPONSABILITATI:

- Contactarea clientilor actuali si potentiali in vederea vanzarii produselor si serviciilor conform campaniilor planificate

- Verificarea veridicitatii si corectitudinii informatiilor introduse in CRM, baze de date, etc

- Folosirea si actualizarea bazei de date clienti cu informatii si cerinte despre clientii vechi/noi sau potentiali, comunicate de acestia

- Utilizarea pogramelor de calculator :Word, Excel, Microsoft Outlook, CRM etc

- Raportarea catre supervizor a rezultatelor obtinute;

CANDIDATUL IDEAL:

- Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;

- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistent;

- Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;

- Abilitati de a folosi calculatorul,

- Auto-motivat si cu spirit de echipa;

- Cunostinte de Limba Engelza, sau Italiana sau Franceza;

- Experienta anterioara constituie un avantaj;

OFERIM:
Salariu +Comision la vanzare

Google+