Operator Relatii cu Clientii – Ramnicu Valcea

Posted in on June 20, 2018

Valoris

cariere@valoris.ro

Tipul jobului

Full Time

Locatie

Ramnicu Valcea

Descriere :

Candidatul ideal

Aplica acum si vino sa faci parte din echipa noastra de consultanti din Ramnicu Valcea, pentru ca:

·         esti o persoana deschisa, comunicativa, calma, punctuala;

·         ai cunostinte de baza in utilizarea calculatoruilui;

·         iti doresti un job stabil cu program flexibil.

Descrierea jobului

Atributii:

·         Vei prelua apelurile primite din partea clientilor si le vei oferi suport in solutionarea situatiilor intampinate;

·         Vei contacta clientii existenti cu scopul de a identifica gradul de satisfactie cu privire la serviciile oferite;

·         Vei introduce informatiile obtinute de la clienti in calculator.

Beneficii:

·         Program de lucru flexibil de 8 h/zi/, 5 zile/saptamana;

·         Pachet salarial compus din salariu fix + bonus in functie de performantele obtinute;

·         Contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata;

·         Training-uri de specializare platite;

·         Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.

Trimite-mi CV-ul tau si te voi contacta in cel mai scurt timp pentru detalii.