Operator Call Center

Posted in on February 26, 2016

D&D All Global Center

dana.tantaru@gmail.com

Tipul jobului

Full Time,Part Time

Locatie

Bucuresti

Adresa

Splaiul Independentei, nr 202H, Bloc 2, Scara A, Etaj 4, Ap. 22

Descriere :

Cerinte:
- limba italiana la nivel conversational,
- studii medii / superioare,
- experienta in domeniul vanzarilor,
- bune abilitati de comunicare si relationare,
- persoana deschisa, proactiva, resistenta la stres, orientata catre client si rezultate, spirit de echipa,
- cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- initierea apelurilor in vederea promovarii si vanzarii produselor pentru indeplinirea target-ului alocat,
- furnizarea informatiilor la solicitarea clientilor,
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti,
- raportarea periodica a activitatii.

Beneficii oferite:
- echipa tanara
- training specializat
- pachet salarial competitiv format din salariu fix + bonuri de masa + bonusuri in functie de performante,
- oportunitatea de a promova,
- program full time/part time.

Location On Map

Location :

Google+