MODERATOR DE CONTINUT ONLINE IN LIMBA ITALIANA

Posted in on May 7, 2014

PRO BUSINESS COMMUNICATION SERVICES S.R.L.

Website companie

contact@pbservices.ro

Tipul jobului

Full Time,Part Time

Locatie

BUCURESTI

Descriere :

CANDIDATUL IDEAL:

Cautam colegi vorbitori de limba italiana, in regim part-time sau full-time.

Cerinte:
- Cunostinte de limba italiana la nivel avansat
- Acuratete in scris in limba italiana
- Rigurozitate si atentie la detalii
- Viteza in operarea calculatorului
- Disponibilitate pentru lucrul in ture, inclusiv in weekend

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Jobul consta in supervizarea continutului unui website si oferirea de suport pentru clientii acestuia. Se poate lucra in ture, de la birou sau de acasa, iar programul de lucru este flexibil.

Oferta:
- Salariu motivant
- Program flexibil
- Posibilitatea de a munci de la birou sau de acasa
- Training-uri periodice si teambuilding-uri

How to apply :

PRO BUSINESS COMMUNICATION SERVICES S.R.L. este o companie activa in domeniul business process outsourcing, care ofera servicii in acest domeniu clientilor din Romania si din strainatate. Colegii nostri sunt principala valoare a companiei noastre. De aceea, pentru toate joburile disponibile, oferim motivare substantiala si cautam implicare pe termen cat mai lung. Aplica pentru un job la noi pentru a beneficia de un program de lucru flexibil, in regim part-time sau full-time, de la birou sau de acasa.