Cercetare – limba finlandeza sau suedeza

Centrul de Cercetari si Studii Calitative si Cantitative

Website companie

hr@ccscc.ro

Tipul jobului

Full Time

Locatie

Cluj Napoca

Adresa

Str Paul Chinezu, Nr. 6

Descriere :

Candidatul ideal

- sa fie student/absolvent de studii superioare,
- sa cunoasca ENGLEZA şi una dintre limbile: Finlandeza sau Suedeza
- dovedeasca abilitati şi cunostinte de operare pe calculator
- aibă o bună capacitate de analiză a informaţiilor

Descrierea jobului

* navigarea in mediul online si prospectarea mediilor informatice pentru obtinerea informaţiilor
* analizarea si selectarea informaţiilor relevante
* capacitatea de a se adapta la un sistem informatic intern
* postul nu necesita cunoasterea limbilor Finlandeza sau Suedeza la un nivel avansat, candidatul trebuie sa aiba abilitati de citire si de intelegere a contextului

Avantaje:
- NU veti face facturi/ NU gestionati plati sau alte instrumente de plata/ NU trebuie sa vindeti prin telefon/ NU trebuie sa vorbiti prin telefon cu clientii/NU aveti responsabilitati financiare/NU recuperati sume de bani/ NU trebuie sa aveti cunostinte contabile
-pachet salarial motivant
-posibilitatea de a avansa
-mediu de lucru placut, fara presiune format dintr-o echipa solida in continua expansiune

How to apply :

Echipa noastră are o experienta de peste 10 ani in servicii externalizate destinate companiilor, în culegere şi prelucrare de date, studii de piaţă etc.

Location On Map