Asistent Administrativ

Posted in , on May 28, 2017

Padel Club Bucuresti

Website companie

www.padelmania.ro

adrian@padelmania.ro

Tipul jobului

Part Time

Locatie

PadelMania - Parcul Herastrau

Adresa

Soseaua Nordului Nr. 7-9 -

Descriere :

Descrierea companiei

Fondat in 2013, PadelMania este cel mai mare club de padel din Romania, cu peste 200 de jucatori activi. Clubul ofera o gama larga de servicii, de la inchirieri si lectii private pana la activitati de team building si turnee oficiale.

Majoritatea clientilor nostri sunt expati (foarte multi spanioli) si avem nevoie de un asistent administrativ care poate comunica usor cu ei.

Candidatul Ideal

- Deschis si comunicativ
- Flexibil
- Vorbeste spaniola sau engleza (optional)
- Stie sa foloseasca calculatorul pentru a gestiona sistemul de booking al terenurilor

Descrierea jobului

Pozitia este valabila in perioada iunie-noiembrie.

Programul este de Luni-Vineri de la 15:00 la 22:30.

Responsabilitatile principale sunt:
- Acceptarea rezervarilor si a platilor (folosirea sistemului de online booking)
- Procesarea datelor clientilor
- Ingrijirea clubului de Padel
- Servirea de bauturi

Beneficii:
- Beneficiul de a lucra in parcul Herastrau pe timpul verii
- Se pot folosi terenurile de padel la discretie

Location On Map

Location :

Google+